Konsultuojame NEMOKAMAI

Skalda kapams

Skalda – viena populiariausių kapavietės dekoravimo galimybių. Tai praktiškas ir itin patikimas sprendimas, užtikrinantis estetiką ir nesudėtingą kapavietės tvarkymą. Anksčiau kapų dekoravimui dažniausiai buvo naudojama paprasta, neišvaizdi lietuviško akmens skalda, o šiandien kapavietės išsiskiria savo įvairove ir netradiciniais skaldos pasirinkimais.

Naudojamos medžiagos

Turime pasirinkimų visiems skoniams ir skirtingiems kapaviečių įrengimo sprendimams: vartotojai gali rinktis skirtingas skaldos spalvas, tekstūrą. Rekomenduojame rinktis itin aukštos kokybės granito uolienos skaldą – tai paklausus, bet kokioms oro sąlygoms puikiai tinkantis kapaviečių dekoravimo elementas. Naudojame granitinę skaldą, kuri yra puikiai pritaikyta prie lietuviško klimato ir ne tik estetiška, bet taip pat funkcionali. Praktinė patirtis įrodo: pasirinkę kokybišką skaldą, galite būti užtikrinti, kad toks kapavietės dekoravimo elementas bus ilgaamžis bei atrodys tikrai estetiškai.

Pagal klientų pageidavimus, galime derinti skirtingų medžiagų skaldas (pvz. granito ir marmuro, juodojo žėručio ar pan.). Taip kapavietei suteikiamas dar unikalesnis ir prabangesnis estetinis rezultatas.

Renkantis kapo skaldą, rekomenduojame atsižvelgti į:

  • Paminklo spalvą, struktūrą – kapavietės elementų spalvos turi būti nuosekliai suderintos, antraip kapas sukurs chaoso, disharmonijos pojūtį. Skaldą deriname prie paminklinio akmens, siekdami sukurti bendrą kompoziciją.
  • Reljefą – nuo kapo reljefo priklauso skaldos smulkumas, tekstūra.
  • Kapavietę supančią augaliją – parinkta skalda ar akmenukai neturėtų būti ryškesni už parinktus augalus: tai suardo harmoningą kapavietės kompoziciją. Negana to, būtina atsižvelgti, kokio tipo augalai auga aplink kapavietę.
  • Gretimas kapavietes – tai užtikrins bendrą harmoniją, kapaviečių estetinį vientisumą.

Kokį skaldos tipą pasirinkti

Pasak specialistų, ieškant geriausio sprendimo savo kapavietei, labai svarbu ne tik skaldos rūšis ar spalva, bet ir jos tekstūra. Skalda gali būti smulki, vidutinė, stambi ir smulkios tekstūros. Pavyzdžiui, jei Jūsų kapavietę supa medžiai, geresnis pasirinkimas yra smulkesnė skalda. Tai užtikrina, kad tarpai tarp skaldos bus mažesni, joje nesikaups augalų dalys, nuo medžių krentantys lapai ar spygliai. Tokios skaldos priežiūra bus itin nesudėtinga! Taip pat, smulkesnę skaldą patariame rinktis, jeigu kapo paminklas nedidelis, kuklus: stambesnė skalda gali jį gerokai užgožti.

Stambesnių akmenų skalda yra puikus ir išties estetiškas pasirinkimas, jeigu kapavietės paminklas didesnis, o šalia kapo nėra didesnių medžių. Stambesni akmenys sukuria prabangos, elegancijos ir tvarkos įspūdį.

Rūpindamiesi kapavietės skalda, visada įsiklausome į mūsų klientų pageidavimus, norus ir galimybes. Esame pasirengę išsamiai pakonsultuoti medžiagų parinkimo, naujausių dizaino tendencijų ir kitais aktualiais klausimais. Užtikriname, kad dirbdami laikomės aukščiausių darbo etikos ir kokybės standartų, o rezultatą pasiekiame kokybiškai ir operatyviai.

Ieškote aukštos kokybės skaldos savo kapavietei? Kviečiame susisiekti – patyrusi mūsų komanda suteiks vertingų patarimų ir pritaikys pasiūlymą išskirtinai Jums!

rimtiestyla
rimtiestyla

Susisiekite