Konsultuojame NEMOKAMAI

Kapavietės įrengimas iki 2 savaičių

Antkapiai, paminklai tai kapo dekoracija, dizainas. Antkapiai ir paminklai gali būti įvairių tipų. Pavyzdžiui ant kapo gali būti dedamos plokštės, statomos tvorelės ar kiti įvairūs granito gaminiai. 

Visiškai už Jus pasirūpiname kapavietės priežiūra ir tvarkymu. Patariame, surasti geriausius sprendimus renkantis paminklus, antkapius ar granito gaminius, todėl Jums nekyls jokių papildomų rūpesčių.

Kokį antkapį rinktis?

Savo klientams siekiame sukurti išskirtinius antkapius, todėl vengiame įprastų šablonų. Antkapius gaminame iš patvaraus ir estetiško akmens – granito, pagal individualius užsakymus, pritaikome išskirtinį dizainą. Turime ką pasiūlyti ir vertinantiems klasiką, tradicinę estetiką, ir ieškantiems modernių apipavidalinimo sprendimų.

Kalbant apie antkapių apdirbimą, galite rinktis du variantus:

 • Standartinis variantas – rekomenduojame rinktis pilnai apdirbtus antkapius, kurie nupoliruoti iš visų pusių. Toks variantas bus atsparesnis aplinkos poveikiui, pareikalaus mažiau priežiūros, ilgiau išliks nepriekaištingos išvaizdos.
 • Ekonomiškas variantas – norintiems sutaupyti, siūlome antkapius, kurių priekinė pusė nupoliruota, o likusi dalis nenugludinta. Jų priežiūra pareikalaus kiek daugiau pastangų, tačiau tokie antkapiai vis tiek atrodys puikiai.

Projektuojame įvairaus dydžio ir paskirties antkapius. Jie gali būti skirti vienam asmeniui arba šeimai.

Kaip atrodo antkapių gamyba?

Šis procesas gali būti skirstomas į kelis etapus:

 1. Projekto kūrimas: tai pirmas, labai atsakingas etapas. Klientas išsako savo lūkesčius, nurodo biudžetą, pageidaujamą dizainą ir medžiagas. Pagal gautą informaciją mūsų specialistai parengia būsimo antkapio projektą ir jį suderina su užsakovu. Siekiant geriausių rezultatų, projektas suderinamas iki mažiausių smulkmenų.
 2. Antkapio gamyba: pagal projekto duomenis ir dizainą, mūsų meistrai kuria išskirtinį antkapį Jūsų kapavietei.
 3. Antkapio montavimas: galiausiai, pagamintas antkapis montuojamas kapavietėje. Nuo pirmojo iki paskutinio etapo gali praeiti kelios dienos ar savaitės: kiekvienu atveju tai labai individualu.

Antkapio kaina

Tai, kokia bus galutinė projekto kaina, priklauso nuo kelių faktorių. Pagrindiniai iš jų yra:

 • Antkapio gamybai pasirinktos medžiagos;
 • Antkapio dydis, storis, forma;
 • Pasirinktas dizainas, jo sudėtingumas;
 • Papildomi parametrai, kaip papildomas antkapio dekoravimas. Tai gali būti raidžių kalimas, klijavimas ar graviravimas, portretas, piešinys ant antkapio ir pan.

Antkapių gamybos trukmė

Antkapių gamyba ir montavimas trunka skirtingai – nuo kelių dienų iki kelių savaičių ar savaičių. Bendra trukmė tiesiogiai priklauso nuo projekto sudėtingumo. Kiek tiksliai truks Jūsų užsakyto antkapio gamyba ir montavimas sužinosite, kai projektas bus suderintas.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Profesionalumas ir patirtis. Esame ilgamečiai savo srities profesionalai. Nuoširdžiai rūpinamės savo klientais, įsigiliname į individualius poreikiu ir gebame pagarbiai bei estetiškai įprasminti velionio atminimą.
 • Geriausios kokybės medžiagos. Atsakingai žiūrime į savo darbą, todėl gaminame tik aukščiausios kokybės antkapius. Tam naudojame kruopščiai atrinktas, patvarias medžiagas, Lietuviškoms oro sąlygoms pritaikytą granitą. Darbų rezultatai akį džiugina ilgus metus!
 • Teikiame plataus spektro paslaugas. Jūsų laukia tvirti, įspūdingi antkapiai, paminklai, išskirtinė kapo dekoracija ir dizainas. Taip pat ir kitos paslaugos: paminklų gamyba, restauravimas, raidžių kalimas, kapavietės užpildymas skalda, kapo priežiūra (visiškai už Jus pasirūpiname kapavietės priežiūra ir tvarkymu) ir dar daugiau. Užtikriname, kad papildomų paslaugų neprireiks ieškoti niekur kitur!
 • Geros kainos garantija. Galime pasiūlyti tiek prabangių, tiek ekonomiškų antkapių gamybos ir kapavietės įrengimo sprendimų, kurie atitiks Jūsų biudžetą. Projektas atrodys nepriekaištingai ir pateisins Jūsų lūkesčius. Tegul apie mus kalba mūsų darbai – apsilankykite darbų galerijoje ir įsitikinkite tuo patys!

Išskirtiniai antkapiai Vilniuje, „Rimties tyla “ įmonėje, kreipkitės ir patarsime, kaip surasti ir pasirinkti geriausius sprendimus renkantis paminklus, antkapius ar granito gaminius. Mūsų profesionalūs konsultantai padarys viską, kad Jums nekiltų jokių papildomų rūpesčių!

Susisiekite