Konsultuojame NEMOKAMAI

Paminklų gamyba iki 2 savaičių

Paminklas yra labai svarbus kapavietės elementas: būtent jis geriausiai atspindi velionio asmenybę, nuopelnus, harmoningai įprasminą visą kapavietės stilistiką. Paminklų gamybai dažniausiai naudojamas akmuo. Tai patvari medžiaga, pasižyminti ritualine simbolika. Tūkstančius metų akmuo daugeliui kultūrų simbolizavo dieviškąją galią, amžinybę, todėl itin dažnai naudojamas kapų puošybai, kaip atminties ir didelės pagarbos išėjusiems ženklas. Ši tradicija ir akmens svarba išliko nepakitusi iki šių dienų.

Siekiantiems kuo estetiškiau ir patvariau įamžinti brangaus žmogaus atminimą, turime sprendimą: gaminame aukštos kokybės paminklus kiekvieno skoniui. Vadovaujamės aukščiausiais darbo kokybės standartais, turime ilgametę patirtį, todėl užtikrinsime, kad paminklas bus pagamintas nepriekaištingai.

Iš ko susideda paminklo gamyba?

  • Konsultacija: pirmame susitikime su klientu dalyvauja itin patyręs akmentašys-dailininkas ir profesionalus aplinkos dizaineris. Įsiklausoma į kliento norus, įvertinama bendra kapavietės stilistika.
  • Paminklo projektavimas: pagal Jūsų pageidavimus, sukuriamas unikalus paminklo projektas;
  • Vyksta paminklo gamyba: naudojame Jūsų norimas medžiagas, galime išgraviruoti arba iškalti norimus užrašus;
  • Paminklo montavimas: pagamintas paminklas montuojamas ant jau įrengto postamento.

Gamybinės medžiagos

Paminklo estetikai ir patvarumui labai svarbi medžiagų kokybė. Dėl šios priežasties paminklus dažniausiai gaminame pasitelkę itin patvarų granitą. Tai tvirta, patikima, prabangi medžiaga, kuri vertinama dėl gerųjų savo savybių: granitas puikiai pritaikytas prie permainingo lietuviško klimato; negana to, iš šio akmens pagamintas paminklas atrodo puošniai, solidžiai, puikiai dera prie bet kokio kapavietės stiliaus.

Esant poreikiui, paminklui galime suteikti dar daugiau išskirtinumo. Pagal klientų pageidavimus, įvairių spalvų granitą deriname su lietuviškais akmenimis – tai suteikia netikėto šiuolaikiškumo, modernumo. Kapų paminklus taip pat galime papildyti individualiais dizaino elementais iš įvairių medžiagų: naudojame marmurą, stiklą, metalą.

Naudojamos technologijos

Šiuolaikinė antkapių ir paminklų gamyba itin moderni – technologijų amžius leidžia sukurti tikrus meno kūrinius iš natūralaus akmens per labai trumpą laiką, todėl jau netrukus kapavietę puoš itin estetiškas paminklas!

Paminklo gamybą sudaro šie pagrindiniai etapai:

  • Pirmiausia akmuo kruopščiai apdirbamas: jam suteikiama projekte numatyta forma, paviršius kruopščiai nupoliruojamas, nugludinamas.
  • Paruošus paviršių, vyksta dekoravimo procesas: graviruojamas ar iškalamas pageidaujamas užrašas, gali būti komponuojama norima simbolika, vaizdinys ar portretas bei kiti dekoro elementai.

Nepaisant naujausių technologijų, paminklo gamyboje nepamainomas autentiškas meistro talentas: akmentašio patirtis, žinios, rankos tikslumas. Būtent šis specialistas dalyvauja visame paminklo kūrybos procese: nuo projekto derinimo, akmens apdirbimo, iki paskutinių potėpių. Užtikriname, kad mūsų įmonė šiam atsakingam darbui pasitelkia tikrus profesionalus, kurių sukurti darbai išlieka itin estetiški daugybę metų.

Įmonės „ Rimties tyla“ gaminami paminklai ir antkapiai šiuolaikiški, iš natūralaus granito, atitinka visas pasaulines paminklų gamybos tendencijas ir madas. Jeigu ieškote unikalaus paminklo dizaino, kviečiame susisiekti – patyrusi mūsų komanda pateiks pasiūlymą išskirtinai Jums!

rimtiestyla

Susisiekite