Konsultuojame NEMOKAMAI

Kapavietės įrengimas iki 2 savaičių

Tinkamas kapavietės įrengimas – vienas didžiausių iššūkių, siekiant Jums brangų artimą asmenį išlydėti oriai ir pagerbti jo atminimą. Pasirūpinsime estetišku ir skoningu kapavietės įrengimu, atsižvelgdami į individualius kiekvieno kliento poreikius. Savo klientams suteikiame visapusišką pagalbą ir atliekame visus reikalingus įrengimo darbus: nuo įrengimo projekto derinimo su administracija, iki paminklo gamybos ir montavimo.

rimtiestyla

Kviečiame apie kapavietės įrengimo galimybes ir darbų etapus sužinoti daugiau!

Iš ko susideda kapavietės įrengimas?

Tai – atsakingas procesas, reikalaujantis patirties, meistriškumo, kruopštumo ir aukštos kokybės medžiagų bei technologijų. Galime atlikti absoliučiai visus kapavietės įrengimo darbus:

  1. Kapavietės projektavimas – galime pasiūlyti unikalių kapavietės įrengimo idėjų, pasirūpinti būsimos kapavietės projektu ir jį suderinti su seniūnija arba kapinių administracija. Rengdami projektą, orientuojamės į klientų poreikius ir naujausias tendencijas.
  2. Pamatų įrengimas – betonavimas yra būtinas pirmasis darbas, kurį atliekame įrengdami kapavietę. Kokybiškas betonavimas būtinas, siekiant patikimų, išliekančių rezultatų: nuo to priklauso kapo konstrukcijų patvarumas, atsparumas laiko ir aplinkos poveikiui. Darbui naudojame aukščiausios kokybės medžiagas. Galime tiek išlieti naują pamatą, tiek demontuoti senąjį (tuo atveju, jeigu sena kapavietė yra rekonstruojama). Įrengiant pamatą, montuojamas ir postamentas, ant kurio bus tvirtinamas paminklas.
  3. Paminklo įrengimas – skoningai parinktas paminklas yra viena svarbiausių kapavietės dalių. Pagal kapavietės mastelį ir kliento poreikius parengiame išskirtinę paminklo viziją, galime išgraviruoti arba iškalti norimus užrašus. Paminklas montuojamas ant jau įrengto postamento.
  4. Vidinės dalies formavimas – kapavietės vidinė dalis galutiniam rezultatui ne mažiau svarbi nei paminklas. Kruopštus įrengimas užtikrina ne tik didesnę estetiką, bet ir nesudėtingą kapavietės priežiūrą bei išlaidas ateityje. Preciziškai išlyginame kapavietės gruntą ir pasirūpiname, kad jo sluoksnis būtų pakankamas. Kapavietę dekoruojame pagal kliento poreikius: gali būti naudojama skalda, smėlis, juodžemis, akmens plokštės, granito plytelės, trinkelės ir kt.
  5. Išorinės dalies įrengimas – kapavietės įrengimą atliekame nuo A iki Ž. Tai reiškia, kad, siekdami pilnos harmonijos, pasirūpiname ir kapavietės išorine dalimi. Priklausomai nuo kliento poreikių, montuojame tvoreles, klijuojame plokštes ir atliekame kitus įrengimo darbus.

 

 

Į ką būtina atkreipti dėmesį, ieškant kapavietės įrengimo sprendimų?

 

  • Netaupykite kokybės sąskaita: siekiant sutaupyti, labai svarbu neprašauti. Ekspertai pataria netaupyti medžiagų ir darbų kokybės sąskaita. Ieškant pigiausių sprendimų, pasiektas rezultatas nedžiugina ir būna gerokai mažiau atsparus temperatūros, drėgmės, karščio ir laiko poveikiui. Suprantama, brangiausia paslauga taip pat ne visada geriausia. Todėl svarbiausia, kad būtų puiki kainos ir kokybės garantija. Tą savo klientams suteikiame mes. Įmonėje „Rimties tyla“ įvairiems kapavietės įrengimo darbams taikome akcijas bei nuolaidas.
  • Darbams rinkitės tik patikimas medžiagas: kapavietė ilgus metus žavės savo estetika tik tada, jeigu įrengimo darbams bus naudojamos saugios, atsparios ir patvarios medžiagos, tinkamos permainingam Lietuvos klimatui. Priešingu atveju pasiekti rezultatai bus trumpalaikiai (paminklas išbluks, akmuo įskils, pamatas sutrūkinės ir kt.).
  • Patogiausia, kai viskas – iš vienų rankų: patogiausia rinktis įmonę, kuri kapavietės įrengimą atlieka nuo pradžios iki galo: nuo patarimo, dizaino projekto, iki dangos įrengimo ir apželdinimo. Taip visi darbai bus atliekami ne tik greičiau, bet ir pigiau.
  • Užduotis patikėkite tik profesionalams: gyvename technologijų amžiuje, tačiau ir šiandien įvairiems darbams nepamainomas meistro profesionalumas, teorinės žinios, per ilgus metus įgyti ir nugludinti praktiniai įgūdžiai. Kapavietės ir paminklo projektavimui bei gamybai ir kitiems darbams pasitelkite profesionalus: kad Jūs jaustumėtės užtikrintai, o rezultatas būtų garantuotas.
  • Nebijokite klausti: tikime, kad dideli darbai ir projektai visada turi prasidėti nuo pokalbio. Esame pasiruošę pagelbėti savo klientams, todėl skatiname drąsiai klausti visų neraminančių klausimų, susijusių su kapavietės įrengimu. Kartu rasime Jums tinkamiausią sprendimą!

Kurdami kapavietės projektą, įsiklausome į kiekvieno kliento pageidavimus ir norus, galime išsamiai pakonsultuoti dizaino, medžiagų parinkimo, dizaino, įrengimo ir kitais kylančiais klausimais. Turime ilgametę patirtį, o įrengiamoms kapavietėms siūlome itin palankios kainos garantiją. Užtikriname, kad dirbdami laikomės aukščiausių darbo etikos ir kokybės standartų, visus darbus atliekame ne tik kokybiškai, bet ir operatyviai.

Ieškote ilgaamžio ir estetiško kapavietės įrengimo sprendimo? Kviečiame susisiekti – patyrusi mūsų komanda pateiks pasiūlymą išskirtinai Jums!

Susisiekite