Konsultuojame NEMOKAMAI

Šiuolaikinė kapavietė pasižymi ne tik patvariomis, aplinkos poveikiui nekaprizingomis medžiagomis, funkcionalumu, patogiu tvarkymu, bet ir estetišku dizainu. Savo jėgomis kurti kapo dizainą, dekoruoti kapavietę yra ilgas ir sudėtingas uždavinys, o rezultatai džiugina tikrai ne visada. Būtent dėl šios priežasties, profesionalus kapų dizainas – Lietuvoje sparčiai populiarėjanti paslauga. Labai svarbu, kad ją atliktų patyrę meistrai. Jeigu ieškote šiuolaikinio ir skoningo kapavietės dizaino palankiomis kainomis, mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti!

Iš ko susideda kapų dizainas?
Tai – atsakingas procesas, reikalaujantis patirties, kruopštumo, originalumo ir naujausių technologijų. Pasirūpiname kapavietės dizainu nuo A iki Ž:

  • Dizaino projektas – pagal kliento pageidavimus parengiame unikalų projektą, užtikriname vientisą stilių ir harmoniją. Kūrybinės idėjos apima paminklą, kapavietę, jos apželdinimą, išorinius kapavietės elementus (tvorelę) ir kt. Pasirūpiname, kad kapo dizainas būtų skoningas ir kuo geriau įprasmintų mirusiojo asmenybę, jo pomėgius, pasiekimus, nuopelnus. Šį projektą atidžiai deriname su užsakovu.
  • Paminklo dizainas – paminklas yra kone svarbiausias kapavietės komponentas, prie kurio derinamas visas kapo dizainas. Preciziškai kruopščiai, kūrybingai projektuojame, gaminame ir montuojame išskirtinius paminklus bei jų priedus. Naudojame Lietuvos klimato sąlygoms atsparias medžiagas, galime iškalti ar išgraviruoti norimus užrašus. Užtikriname, kad tai – ne tik būtinas kapavietės elementas, bet ir tikras meno kūrinys!
  • Kapavietės dekoravimas – pagal kliento pageidavimus parenkame kapavietės dekoravimą skalda, smėliu, juodžemiu, akmens plokštėmis, granito plytelėmis, trinkelėmis ir kt. Taip pat galime pasiūlyti estetiškus kapavietės apželdinimo sprendimus.
  • Išorinės dalies dizainas – maksimaliai išbaigtam ir vientisam kapo dizainui būtina visų komponentų harmonija. Dėl šios priežasties būtina pasirūpinti ir kapavietės išorine dalimi. Atsižvelgdami į bendrą kapo estetiką ir parinktas medžiagas, montuojame tvoreles, klijuojame plokštes.

Rūpindamiesi kapo dizainu, visada įsiklausome į mūsų klientų pageidavimus, norus ir galimybes. Esame pasirengę išsamiai pakonsultuoti medžiagų parinkimo, naujausių dizaino tendencijų ir kitais aktualiais klausimais. Užtikriname, kad dirbdami laikomės aukščiausių darbo etikos ir kokybės standartų, o rezultatą pasiekiame kokybiškai ir operatyviai.

Jeigu ieškote geriausio kapavietės dizaino projekto, kviečiame susisiekti – patyrusi mūsų komanda pateiks pasiūlymą išskirtinai Jums!

rimtiestyla
rimtiestyla

Susisiekite