Konsultuojame NEMOKAMAI

Raidžių kalimas ant paminklo

 Netekus artimo žmogaus, vienas didžiausių iššūkių – estetiškas kapavietės apipavidalinimas: raidžių, užrašų ar portreto iškalimas ant paminklo mirusiajam. Dažnai tai būna ne tik velionio vardas, bet ir gražios mintys, sentencijos, trumpos meninių kūrinių ištraukos.

Raidžių kalimas – subtilus procesas, reikalaujantis išlavinto rankos tikslumo, specialios įrangos ir išlavinto estetinio skonio. Svarbu nepamiršti, kad darbų rezultatas turi būti išties ypatingas ir atspindėti velionio asmenybę, pasiekimus.

Kokios yra raidžių kalimo galimybės?

Patyrę mūsų meistrai raides ant paminklo gali iškalti keliais skirtingais būdais:

  • Rankiniu būdu – tradicinis metodas, reikalaujantis didelio tikslumo, praktinių įgūdžių, meniškumo ir susikaupimo. Raidės ant paminklo kalamos rankiniu būdu: tai sudėtingiau, trunka ilgiau, tačiau suteikiamas itin ilgalaikis, estetiškas rezultatas.
  • Smėliasrove – raidės iškalamos 1-2 mm. gylyje, ant paminklo specialiu instrumentu pučiant specialų smėlį ir pasitelkus trafaretą. Tokiu būdu mechaniškai išmušamos raidės.
  • Montavimo būdu – ant paminklo tvirtinamos jau iš anksto patyrusio mūsų meistro pagamintos arba lazerio pagalba iš nerūdijančio plieno preciziškai tiksliai išpjautos raidės bei kiti dekoro elementai.

Kitos galimybės

  • Portreto kalimas – mūsų komanda paminklus meistriškai apipavidalina ne tik užrašais: galime pasirūpinti ir portretu. Tai mažiau populiari, tačiau vis dar naudojama paminklo dekoravimo ir velionio atminimo įprasminimo priemonė. Suderinus projektą su klientu, portretas gali būti kalamas specialių staklių, valdomų kompiuteriu, pagalba. Šį procesą atidžiai prižiūri dailininkas bei kiti komandos nariai. Esant poreikiui, taip pat gali būti naudojamas kitas metodas: tiesioginis portreto ar kitokio atvaizdo kalimas ant paminklo rankiniu būdu.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis raidžių kalimo paslaugas?

  • Medžiagos. Esame orientuoti į išliekantį, patvarų ir estetišką rezultatą, todėl darbams pasitelkiame modernias technologijas ir aukštos kokybės medžiagas.
  • Visą darbų procesą patikime tik kvalifikuotiems meistrams, turintiems ilgametę patirtį.
  • Dizaino galimybės. Kalbant apie raidžių kalimą, dizainas – ne mažiau aktualus klausimas. Derinant projektą, būtinas kūrybiškumas, meniškumas, stiliaus pojūtis. Savo klientams siūlome neribotą raidžių formų, dydžių, spalvų, šrifto įvairovę. Visada sukuriame puikų estetinį vaizdą, nes užrašų dizainą kruopščiai deriname prie bendro kapavietės ir paminklo stiliaus, spalvinės gamos. Taip gauname itin harmoningą, vientisą galutinį rezultatą, o mūsų sukurti užrašai puikiai papildo kapavietės kompoziciją.

Rūpindamiesi raidžių kalimu ant paminklo, pasiūlome daugybę įvairių dizaino variantų, visada įsiklausome į Jūsų pageidavimus ir norus, galime išsamiai patarti visais aktualiais klausimais. Užtikriname, kad dirbdami laikomės aukščiausių darbo etikos ir kokybės standartų, o rezultatą pasiekiame ne tik kokybiškai, bet ir operatyviai. Įmonėje dažnai taikomos akcijos bei nuolaidos, todėl visada pasiūlysime puikią kainos ir kokybės garantiją!

Jeigu ieškote kokybiško ir ilgalaikio rezultato palankiomis kainomis, kviečiame susisiekti su mumis – patyrusi „Rimties tyla“ komanda pateiks pasiūlymą, geriausiai tinkantį būtent Jums!

Susisiekite