Konsultuojame NEMOKAMAI

Kapavietės rekontrukcija iki 2 savaičių

Kapavietės rekonstrukcija

Net itin patvariai ir kokybiškai įrengta kapavietė nepavaldi laiko ir aplinkos pokyčiams. Paminklus, tvoreles ir kitus kapavietės komponentus veikia rūgštieji lietūs, natūrali metalo korozija ir net mūsų veikla kapinių teritorijoje. Jeigu siekiate pašalinti bet kokius nepageidaujamus pokyčius ir pilnai atkurti kapavietės estetiką, į pagalbą ateina profesionali „Rimties tyla“ komanda. Gebame greitai ir efektyviai atnaujinti kapavietę, suteikti norimą estetinį vaizdą, tačiau saugome ir puoselėjame autentiškumą, siekiame kuo geriau įprasminti velionio asmenybę ir atminimą.

Pasirūpinsime skoninga ir ilgalaike kapavietės restauracija, atsižvelgdami į individualius kiekvieno kliento poreikius. Kviečiame apie kapavietės rekonstrukcijos galimybes sužinoti daugiau!

rimtiestyla

Iš ko susideda kapavietės rekonstrukcija?

Tai – atsakingas procesas, reikalaujantis patirties, kruopštumo ir aukštos kokybės medžiagų bei naujausių technologijų. Galime atlikti absoliučiai visus kapavietės restauravimo darbus:

  1. Paminklo atnaujinimas – priklausomai nuo paminklo būklės, Jūsų poreikių ir galimybių, siūlome du skirtingus metodus: 1) kosmetinis atnaujinimas – nuo paminklo, pasitelkę specialias valymo priemones, veiksmingai pašaliname susikaupusias apnašas, kerpes, samanas, taip pat galime paryškinti antkapio užrašus. 2) Kapitalinis atnaujinimas – šis metodas naudojamas, kai yra poreikis iš esmės atnaujinti ir renovuoti paminklą. Jis kapitaliai atnaujinamas dirbtuvėse, pagal visus Jūsų poreikius. Galime pakeisti paminklo formą, atnaujinti užrašus, įkomponuoti pasirinkto tipo akmenį, sukurti išskirtinių puošybos elementų. Tokio atnaujinimo rezultatas visada džiugina, o paminklas atrodo lyg naujas.
  2. Betonavimas – labai dažnai restauruojant kapavietę, tenka perbetonuoti jos pamatus. Taip užtikrinama veiksminga atrama ir apsauga nuo aplinkos poveikio. Atlikdami betonavimo darbus, pasitelkiame tik patikimas, sertifikuotas medžiagas, todėl rezultatas tarnauja ilgus metus.
  3. Vidinės dalies atnaujinimas – preciziškai išlyginame kapavietės gruntą ir pasirūpiname, kad jo sluoksnis būtų pakankamas. Atnaujiname kapavietės dekoravimą pagal kliento poreikius: gali būti naudojama skalda, smėlis, juodžemis, akmens plokštės, granito plytelės, trinkelės ir kt. Taip pat pasirūpiname augalų parinkimu, sodinimu.
  4. Išorinės dalies atnaujinimas – kapavietės atnaujinimu rūpinamės nuo A iki Ž, tad, priklausomai nuo kliento norų bei poreikių, atnaujiname ir korozijos ar kitų veiksnių paveiktus išorinės dalies komponentus, tvoreles, klijuojame plokštes.

Taip pat atliekame visus kitus restauravimo darbus pagal Jūsų pageidavimus!

Į ką atsižvelgti, siekiant maksimaliai estetiško rezultato?

Sprendžiant dėl kapavietės rekonstrukcijos, rekomenduojame atsižvelgti į:

  • Medžiagų kokybę – kapavietės rekonstrukcijai turi būti naudojamos saugios, atsparios ir patvarios medžiagos, pritaikytos prie lietuviško klimato. Priešingu atveju pasiekti rezultatai bus trumpalaikiai.
  • Darbuotojų kvalifikaciją – darbus patikėkite tik patirtį ir kvalifikaciją turintiems profesionalams. Taip galėsite būti ramūs, kad visi rekonstrukcijų darbai bus atlikti kokybiškai ir laiku.
  • Kapavietės reljefą – nuo kapo reljefo priklauso tai, kokie vidiniai komponentai (augalai, skalda ir kt.) bus parinkti.
  • Spalvinę gamą – visos kapavietės elementų spalvos turi būti nuosekliai suderintos, antraip kapas sukurs chaoso, disharmonijos pojūtį. Skaldą deriname prie paminklinio akmens, siekdami sukurti bendrą kompoziciją. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad atnaujinant kapavietę, augalų ir skaldos spalvos turi derėti tarpusavyje, skalda ar akmenukai negali būti ryškesni už parinktus augalus.
  • Gretimas kapavietes – ne mažiau svarbu pasirūpinti, kad rekonstruota kapavietė derėtų bendrame kontekste, taip užtikrinant estetinį vientisumą bei harmoniją.

Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums – patys svarbiausi, todėl rūpindamiesi kapavietės rekonstrukcija, visada įsiklausome į kiekvieno kliento pageidavimus ir norus, esame pasiruošę išsamiai pakonsultuoti dizaino, medžiagų parinkimo, stiliaus tendencijų ir kitais aktualiais klausimais. Užtikriname, kad dirbdami laikomės aukščiausių darbo etikos ir kokybės standartų, o rezultatą pasiekiame ne tik kokybiškai, bet ir operatyviai.

Jeigu ieškote geriausio kainos ir kokybės sprendimo kapavietės atnaujinimui, kviečiame susisiekti su mums – patyrusi „Rimties tyla“ komanda pateiks pasiūlymą išskirtinai Jums!

Susisiekite