Konsultuojame NEMOKAMAI

Kapavietės įrengimas iki 2 savaičių

Svarstote apie kapavietės, paminklo ar antkapio apipavidalinimą? Tokiu atveju verta rinktis patvarias ir labai estetiškas plokštes. Tai šiuolaikiškas ir labai sparčiai populiarėjantis pasirinkimas, kuris ypač aktualus, jeigu:

 • Neturite galimybės dažnai lankyti kapo;
 • Nepageidaujate eikvoti daug laiko ir jėgų kapavietės tvarkymo darbams;
 • Norite patikimo ir atsparaus kapavietės apipavidalinimo;
 • Ieškote solidaus, prabangaus ir išskirtinio sprendimo kapavietės apipavidalinimui;
 • Pageidaujate ilgaamžio ir patikimo sprendimo;

Kokią medžiagą rinktis?

Kapų dengimas plokštėmis pasiteisina tik tada, kai darbams naudojamos kokybiškos, laiko, temperatūros ir aplinkos veiksniams atsparios medžiagos. Ekspertų teigimu, ieškant geriausio apipavidalinimo sprendimo, granitas tam – viena tinkamiausių medžiagų. Tai itin praktiškas ir ilgalaikis sprendimas: unikalios granito plokščių savybės užtikrina nepriekaištingą estetiką, kone neribotas spalvų ir dizaino galimybes, itin nesudėtingą priežiūrą ir laikui nepavaldų rezultatą.

Granito privalumai

Ši medžiaga pasižymi ne vienu privalumu:

 • Praktiškas pasirinkimas. Kapavietės dengimas granito plokštėmis yra puikus sprendimas, jeigu kapus lankote ne dažnai (rekomenduojama granito plokštes apvalyti 2 kartus per metus). Ši danga atspari bet kokioms piktžolėms ar žolei.
 • Granitu dengtos kapavietės visada atrodo solidžiai ir estetiškai. Granito plokštės kapavietei suteikia unikalumo, išskirtinumo, užbaigtumo pojūtį.
 • Platus pasirinkimas. Savo klientams siūlome įvairių spalvų, tekstūrų, dizaino granito plokščių asortimentą, galime tarpusavyje derinti įvairias spalvas ar atspalvius – tikrai turėsite ką išsirinkti.
 • Dar vienas neatremiamas granito plokščių privalumas – laidojant ateityje, kai kapavietė jau dengta plokštėmis, šios gali būti itin paprastai nukeliamos, todėl pavyks be sunkumų įkelti karstą.

Kokios granito plokštės montavimo galimybės?

Atsižvelgdami į individualius savo klientų pageidavimus, siūlome skirtingas granito plokščių montavimo galimybes:

 • Pilnas kapavietės dengimas granitu;
 • Dalinis kapavietės dengimas (dalis kapo užpilama skalda / juodžemiu ar kita medžiaga);

Atsižvelgiant į dizaino poreikius, visos granito plokštės gali būti viename lygyje, taip pat centrinė plokštė gali būti iškelta šoninių plokščių atžvilgiu.

Granito plokščių montavimas: patirtis ir technologijos

Montuodami granito plokštes, naudojame tik patikimas medžiagas ir naujausias, pažangias technologijas. Tai užtikrina darbų kokybę, atsparumą ir ilgaamžiškumą. Nepaisant to, granito plokščių gamyba ir kapo dengimas yra subtilus darbas, reikalaujantis ne tik modernios technikos, bet ir išskirtinio meistriškumo bei įgūdžių. Daug dėmesio skiriame dizainui: plokštes parenkame ir projektuojame siekdami bendro kompozicinio vientisumo. Atsižvelgiame į paminklo dizainą (arba atvirkščiai, galime suprojektuoti ir patį paminklą), kitus kapavietės elementus.

Gerai žinome, kad negalima taupyti kokybės sąskaita, todėl darbus patikime tik patyrusiems, aukštą kvalifikaciją turintiems meistrams. Rūpestis ir žinios lydi nuo dizaino projekto, granito apdirbimo, iki paskutiniojo darbų etapo – plokščių montavimo. Mūsų prioritetas – nepriekaištingas rezultatas ir puiki kainos bei kokybės garantija. Tą savo klientams suteikiame mes, profesionali ir patyrusi „Rimties tyla“ komanda.

Granitas turi daugybę rūšių, tačiau mes naudojame tik idealiai Lietuvos klimatui pritaikytą granitą. Pasirūpiname kruopščiu šios uolienos apdirbimu ir pritaikymų Jūsų kapavietei. Sunku išsirinkti? Tokiu atveju į pagalbą ateiname mes: įsiklausome į kiekvieno kliento pageidavimus ir norus, galime išsamiai pakonsultuoti granito rūšies, spalvos parinkimo ir kitais kylančiais klausimais. Užtikriname, kad dirbdami laikomės aukščiausių darbo etikos ir kokybės standartų, o rezultatai niekada nenuvilia.

Jeigu ieškote ilgaamžio ir estetiško kapavietės dengimo granito plokštėmis, kviečiame susisiekti – patyrusi mūsų komanda pateiks pasiūlymą išskirtinai Jums!

rimtiestyla

Susisiekite